Veze per inkubator per pulat e tipit brojler"tra..

Shitet nga: TAKA 15 Pri 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Ndërmarrja “ TAKA FARM “ në Pejë vjen me ofertë atraktive duke sjellur për herë të parë në Kosovë vinë prindore per prodhimin e vezëve për inkubator
-Vezët jane të tipit brojler dhe zogj fshati
“ Taka Farm“ Për hollësi do të na gjeni në Pejë apo na kontaktoni në 039 433 702
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim