Vicat e sapo ardhur nga shtetet e Evropes

Shitet nga: agon loshaj 06 Pri 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten viqat e ardhur nga shtetet e BE-se. Te cilet posedojne Pasaporte dhe certifikate shendetesore.
Viqat jane meshkuj...te moshes 2-6 muaj
Te interesuarit te lajmrohen ne keta numra te telefonit: 044 456 444; 049 15 00 15
Agon Loshaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim