Viqa

Shitet nga: AGROUNI 08 Mar 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Ju njofrojme se ngarkesa e rradhes me viqa femra dhe meshkuj ka arritur, nga shtetet e Evropes. Per info te metutjeshme ju lutem na kontaktoni ne ; 049 15 00 15. 044 456 444, ose Viber; +386 49 15 00 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim