Viqa

Shitet nga: AGROUNI 13 Pri 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten viqat femra dhe meshkuj te moshes se ndryshme dhe me peshe trupore te ndryshme. Per informata me te hollesishme ju jutem na kontaktoni ne : 049 15 00 15 ose 044 456 444.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim