Viqa nga Shtetet e Evropes

Shitet nga: AGROUNI 08 Mar 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten viqat per majmeri te races simental dhe B.Belgium, te ardhur sot nga shtetet e Evropes. Per me shume informata na kontaktoni ne: 044 456 444 ose 049 15 00 15 ose Viber: +386 49 15 00 15 dhe +377 44 456 444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim