Viqa per Majmeri

Shitet nga: Gerti 13 Mar 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten viqat per majmeri te races simental dhe B.Belgium. Per info na kontaktoni ne : 044 456 444 ose Viber: +37744456444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim