Viqa per majmeri Simmental

Shitet nga: Ferma 22 Mar 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten viqat per majmeri te races Simmental dhe B.Belgium me cmime te volitshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim