Viqa te races

Shitet nga: zymer 22 Pri 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
shes keta tre viqa qe shihen ne foto me moshe nga 1.5 .2 dhe 3 muaj .dy jane kuq e bardh e i treti zi e bardh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim