Viqa te races

Shitet nga: Zymer 14 Tet 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten tre viqa te races qeke dy meshkuj dhe nje femer te moshes dy deri tre muaj.viqat hane sane dhe bullgur ndersa qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim