Viqi ne shitje

Shitet nga: Zymer Muqkurtaj 09 Shk 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Pejë
Shes viqin e fermes eshte race siementall,eshte 5javesh dhe asht shume i mire. Qmimi asht 380euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim