Viqi

Shitet nga: N.G 12 Shk 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

440 EUR

Komuna: Pejë
Shitet viqi femer i races simentall ka 1 muje han ,sillazh ,bungur, dhe thith per me shum informata kontaktoni ne numrat tan te tel: 049426115/044426115.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim