Zogj amrok

Shitet nga: Xxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten 3 zogj amrok dy muajsh dy zogza dhe gjeli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim