Zogj te ksaj race

Shitet nga: xxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten zogj te ksaj race siq shihen ne foto zogjt jan te vakcionum dhe shum te shendosh.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim