Zogza dhe gjela te sivjetit

Shitet nga: xxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten zogza dhe gjela te ksaj race siq shihen ne fotoNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim