Zogzen rac e paster bramah dhe gjel

Shitet nga: shiitesii 24 Shk 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Pejë
Shes zogzen 8 muajshe bramah po ashtu edhe gjelin qe esht RAC e perzier
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim