qelim zogj

Shitet nga: zogu 11 Mar 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

0,5 EUR   0,5 EUR

Komuna: Pejë
qelim zogj per merakli, te pules, te qures.si dhe te fllanzave japoneze,. edhe te shotave.me inkubator.per te interesuarit gjindemi ne pej,qmimi per vez 0,50 cent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim