shes son dhe drith kruat

Shitet nga: bedri 19 Jan 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 EUR

Komuna: Pejë
shes son dhe drith kruat
Sona- 3 euro
kurse Drithi- 16 euro
ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim