u shiten flm merrjep

Shitet nga: Kulla Mjalte 05 Pri 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Pejë
Shes Blet 1 katshe me gjith koshere dhe nukleusa 5 ramshe pa koshere(nukleusa) vetem ramat qmimi per nuklus eshte 85 euro, kurse per blet 135 euro me koshere.
Kam dhe Mjalte Geshtenje.
Me respekt Hajdin Hasanmetaj
Shes 25 blet dhe 25 nukleusa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim