urgjent lop per mish dhe per qumesht garantoj

Shitet nga: Enver 21 Gsh 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
urgjent shes 10 lop i kam per shitje qmim te volitshem paret me vyn urgjent kontaktoni ne nr tel 049848940 .. lop per mish dhe per qumesht garantoj secila lop esht shendosh dhe pa kurrfar semnundje
me vyn urgjent ti shes qmimii fillon nga 300€-700€ me shum jo urgjent per at qmimi lir i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim