viqaa Urgjentt

Shitet nga: shaban 27 Dhj 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes 2 viqa rac simentall. Njani 310kg 670 € n'dersa tjetri 270kg 560€. Viqat jan te ushqyr vetem me miser dhe me grur. Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim