AGREGAT 30KV DIZEL

Shitet nga: Isuf 11 Mar 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Ky Agregat eshte shume ne gjendeje te mire gjithsejt i ka 138 ore pune provuese ,Motorrin e ka MERCEDES DHe GJENERARORIN -AVAK- ,Agregati e ka edhe Rezervarin e Naftes prej 300l si dhe Auspuhin me gjetesi afro 6m ky eshte i izoluar dhe i mbeshtjellur me lesh xhami rrjete metalike dhe lamarin dhe ndegjohet shume pak gjate punes si dhe shpenzon shume pake Motorri mundet me u perdor edhe ne automjete si Kamion,Traktor, Pirunjer Bager etj..Ejani dhe vertetohuni ne qmim te lire dhe kualitet te mire.
Telefoni informues -044138124 ne Peje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim