Agregat

Shitet nga: Haxhi Nikqi 19 Tet 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Agregayi 150kv me motorr pa uj eshte ne gjendje shum te rregullt per me shum telefononi ne 049136507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim