Cleanfix

Shitet nga: edi 04 Tet 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
kom 1 helikopter me brush per tepiha. 1 brush per pllaka. 1 brush per kocka. 1 paisje per shpuza ose per leter gryse etj... makina osht me 2 shpejci 1 per pastrim 1 per pollir. sitet vetmas me 1 brush dhe gjdo brush ka 50 euro bon . KOM PJES DHE GJDO PAISJE PER GJDO FIRME PER MAKINA TE PASTRIMIT. WETROK.TASKI.COMAC.GANSOW .KARCHER....ETJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim