Comac tripla 24

Shitet nga: edi 04 Tet 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
maqine per pastrim lokale prej 2200m dej 5000m . maqina oshte mu ulese dhe me vollan komplet e servisume me baterija te reja dhe me mbushs te ri . 1600 euro vleft vetem baterijat ne mbushs. 4x6volt 240ampera me gell.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim