Dokumenta

Shitet nga: Rasim 27 Nën 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes dokumenta per vetur Fiat tipo ngjyr hiri Benzins viti:1988
qmimi:me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim