Dyer automatike BESAM

Shitet nga: Imer 31 Jan 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten dyert automatike te firmes gjermane BESAM. Dyert jan ne gjendje shum te mire.
Montimi eshte shume i lete.
Per me shum informata
Tel: 044 282 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim