Dyer automatike

Shitet nga: Imer Husaj 22 Mar 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten dyert automatike te firmes BESAM gjemane. Dyert jan ne gjendje shum te mire, po thujase te reja.
Montimi eshte shume i lete.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim