Dyer automatike

Shitet nga: Imer 30 Jan 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim dyer automatike te firmes BESAM.
Dyert jan ne gjendje rregullt dhe te importuara nga austria.
Dyert jan te perdorur dhe e kan qmimin te volitshem
Per me shum informata
Tel: 044 282 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim