Elektromotor 11 KW ose 15 PS

Shitet nga: Bajram 04 Sht 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Watt - eusas Motor
Elektromotori ësht i ri dhe i pa i pordorun
Peshon 80 kg
Posedon edhe rroten transmetuse per 3 rrupa
bajram_zeneli@hotmail.com
Thirrni ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim