Fabrika për prodhimin e akullores, jogurtave dhe..

Shitet nga: Kelmendi 21 Shk 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim Fabriken për prodhimin e akullores, jogurtave dhe brumërave.
Fabrika posedon të gjitha mjetet për prodhimin e produkteve të lartëpëmendura dhe automjetet frigorifer për plasim në treg si dhe frigorifere të ndryshëm.
Per fillimin e prodhimit posedojmë edhe lëndën e parë dhe ambalazhin.
Cmimi është tepër i volitshëm!
Mundesia për ndërrim mbetet e hapur dhe varet prej ofertes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim