Faleminderit merrjep u shite

Shitet nga: kulmi 23 Shk 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet gjeneratori i firmes Suzuki me forc 8.5kv.Trefazor dhe monofaz,ne gjendje shume te mire,per qdo kontakt telefononi ne 044/049-281480
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim