Furr e vogel te picave

Shitet nga: Imer 30 Jan 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes furr te vogel te picave me rrym e importuar nga austria.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim