Furra MIWE aeromat

Shitet nga: Imer Husaj 22 Mar 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten Furrat MIWE aeromat per pjekjen e kifleve, bukes, embelsirave, baklaves dhe te mishit. Furrat jan te prodhimit gjermane te madhesis 40x60 dhe furra te medhaja 60x80. Per 8 tepsia gjethseit 16 tepsia ku punojne ne program te veqante. Furra ka 99 programe te pjekjes dhe shvellet per avull. Servisim dhe furnisimin me pjese e bejme ne. Kesi lloj furre ka trofta ne Istog, Univers Peje, dhe disa te tjere. Jan shum te sukseshme per resturana dhe hotele. Tek ne mund te gjeni edhe shume sende interesante per gastronomi. Shikoni fotot, Ndreqim, Dyere automatike, per paketim me folie dhe me shume. Tel: 044282100 049282100 ja vlen na visitoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim