Furra MIWE aeromat

Shitet nga: Imer 30 Jan 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes furr te firmes MIWE aeromat.
Furrat jan ne gjendje te rregullt.
Furra ka 99 programe te pejkjes dhe ka avull .
Me ket furr mund te pjekni buke, kifle, baklava, mish, burek dhe shum tjera.
Furrat i kan 2×6 tepsija te dimensionet 60×40 cm dhe te dimensionet 60×80 cm.
Per me shume informata
Tel: 044 282 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim