Gjenerator 150kva

Shitet nga: agregat 13 Shk 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet gjeneratori 150kva ne gjendje teper tmir
1500or pune viti i prodhimit 2007/08
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim