Hillt me benzin

Shitet nga: XX 28 Pri 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

580 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Hillt me benzin, ne gjendje te mire, per me shum na kontaktoni ne nr. tel. 049223809
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim