INKUBATOR PËR QELJEN E ZOJVE

Shitet nga: Osmoni 27 Maj 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Inkubator për qeljen e zojve me kapacitet paraqelje 45000copë dhe qelje 15000copë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim