Invertor per ndriqimin e rrymes

Shitet nga: Dini 02 Mar 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes invertor 4 bateri per perqimin e rrymes 4 volt. Per hollesi me shume ne nr e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim