KANTARIC BRAND KD 76

Shitet nga: Nikqi 02 Mar 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Kantaric Brand ne top xhendje e importuar nga Zvicrra Info: 049 547 227 ose 044 315 221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim