KANTARIC HOLZ HER 1401

Shitet nga: Nikqi 01 Shk 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Kantaric Holz Her 1401 ne top xhendje e importuar nga Zvicrra Info: 049 547 227 ose 044 315 221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim