Kantaric SCM Olimpic K203

Shitet nga: Bledi 09 Maj 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes Makinen per vendosjen e trakës.
Modeli :---------------SCM Olimpic K 203
Viti i Prodhimit :----2002
Ësht ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim