Kompresor CompAir C60-12, i ri 2010, 330 ore pu..

Shitet nga: Muhamed 10 Maj 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   1 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet kompresori i tipit CompAir C60-12 NA / WT,
Viti i prodhimit 2010,
Pesha 1175 kg,
Në sahsi 80 km/h
Rrjedhë në presion 6.2 m³ / min,
Diesel motor tip F4M2011F,
12 bar, ftohje , intercooler per tharje te ajrit,

I doganuar dhe siguruar ne maj 2012, eshte shume i ri ne gjendje perfekte teknike dhe ka vetem 330 ore pune.
Mundesi ndrimi me veture !
Posedon te gjitha dokumentacionet te nevojshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim