LLOJE E MAKINAVE PER PERPUNIMIN E DRURIT

Shitet nga: NIKQI 21 Shk 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim te gjitha llojet e makinave per perpunimin e drurit te ardhura nga ZVICRA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim