MAKINI MISHITI

Shitet nga: ALUSH 14 Jan 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
MAKINI MISHITI PER BLURJE E ARDHUR NGA GJORMONIJA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim