MAQINI MISHITI

Shitet nga: ALUSH 30 Jan 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
MAQINI MISHITI E ARDHUR NGA GJORMONIJA SHUME NE GJENDJE TE MIRI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim