MIKSERE 30 KG

Shitet nga: alush 10 Pri 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
MIKSERE 30 KG PER KEPE I ARDHU NGA GJORMONIJA SHUME NE GJENDJE TE MIRI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim