MIKSERE PER KEPE

Shitet nga: ALUSH 30 Jan 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
MIKSERE PER KEPE I ARDHU NGA GJORMONIJA SHUME NE GJENDJE TE MIRI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim