Makin per akullure

Shitet nga: Imer 30 Jan 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makin te akullores te firmes italian “Jumby“.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim