Makin per prerje te mishit te that dhe te sallames

Shitet nga: Imer 30 Jan 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makin per prerje te mishit te that dhe te sallames.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim