Makin per torte

Shitet nga: Imer 30 Jan 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makin per torte te firmes Hahn dhe asht nga gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim